Meritking Para Çekme Seçenekleri

EFT yöntemi ile para çekme işlemi gerçekleştirilemeyen Meritking bahis sitesinde; üyeler EFT yöntemine alternatif olarak, ATM transfer yöntemi ile para çekme işlemi gerçekleştirebiliyor. Düşük tutarlı Meritking para çekme işlemlerinde kullanılabilen ATM transfer yönteminde; minimum çekim limiti 200 lira, maksimum çekim limiti 3.000 lira olarak belirleniyor. Anlaşmalı bankalarda vadesiz hesabı bulunan üyelerin de para çekme işlemi gerçekleştirebildiği ATM transfer yönteminde; üyelik hesabına kayıtlı cep telefonu numaralarının, güncel olarak kullanılması şartı aranıyor.

Meritking Havale Yöntemi ile Para Çekme

Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası, Akbank ve İş Bankası müşterisi olan Meritking üyeleri; 200-20.000 lira limitlerindeki para çekme işlemlerini, havale yöntemi ile sonuçlandırabiliyor. Meritking para çekme başlığında, ortak çekim yöntemi olarak kullanılabilen havale yönteminde; üyeler için, doğrulama şartı aranmayabiliyor. Yatırım yaptıkları vadesiz hesaplarına, para çekme talebi oluşturan Meritking üyeleri; havale yöntemi ile para çekme işlemlerini, belgesiz olarak sonuçlandırabiliyor. Gün içerisinde bir kez havale çekim talebi oluşturan üyeler; işlem süreleri üzerinden 2 saat geçtikten sonra, yeni bir çekim talebi (20.000 lira üst limiti aşmamak koşuluyla) oluşturabiliyor.

Meritking Ecopayz Yöntemi ile Para Çekme

Yalnızca, online kartlar ile yatırım gerçekleştiren üyelerin para çekme işlemi gerçekleştirebildiği Ecopayz yönteminde; üyelerin kendilerine ait, Ecopayz hesabına sahip olmaları şartı bulunuyor. Ecocard ve Eco jüzdan sahibi olan üyelerinden, belge isteminde bulunmayan Ecopayz site yönetimi; çekim taleplerini, anında sonuçlandırıyor. Ecopayz hesaplarında, vadesiz hesabı ve kredi kartı olan üyelerin direkt çekim talebi oluşturabildiği Ecopayz yönteminde, tek seferde, en fazla 10.000 lira para çekme işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Bir yorum bırakın